• << Mar 2017 >>
    MaTiOnToFr
    27 28 1 2 3 4 5
    6 7 8 9 10 11 12
    13 14 15 16 17 18 19
    20 21 22 23 24 25 26
    27 28 29 30 31 1 2

Kontakt

Vi ligger ikke i Geitmyra skolehager, men inne på Nordre gravlund.
Se HER for kart

Geitmyra matkultursenter for barn
Tåsenveien 2
0462 Oslo

Telefon: 22 23 55 44 (kl. 09-16)

IMG_3460

Eivind Løvdal

Daglig leder

E-post: eivind@geitmyra.no
Tlf: 22 23 55 44 Mob: 916 80 342

Andreas med andunger

Andreas Viestad

Faglig ansvarlig

E-post: post@geitmyra.no

2012-10-26maybrittoggåsa

May Britt Stormoen

Undervisningsansvarlig

E-post: maybritt@geitmyra.no
Mob: 957 03 163

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Romy Ortiz

Prosjektleder og kursansvarlig

E-post: romy@geitmyra.no
Tlf: 22 23 55 44 Mob: 918 79 326

camillafirkantet  004

Camilla Stang

Lærer og kokk

E-post: post@geitmyra.no
Tlf: 22 23 55 44

SONY DSC

Liv Derås Bjørnstad

Pedagog og gartner

E-post: liv@geitmyra.no
Tlf: 22 23 55 44 Mob: 997 77 198

2017-02-18 11.31.00 (2)

Jiri Vana Stigen

Gartner

E-post: jiri@geitmyra.no
Tlf: 22 23 55 44 Mob: 995 23 114

IMG_4884 (1)

Kristine Svenningsen

Lærer og prosjektmedarbeider

E-post: kristine@geitmyra.no
Tlf: 22 23 55 44 Mob: 954 97 149

Anna (1)

Anna Frøslev Werenskiold

Lærer og prosjektmedarbeider

E-post: anna@geitmyra.no
Tlf: 22 23 55 44 Mob: 40924597

Charlotte (1)

Charlotte Hidle

Prosjektmedarbeider

E-post: charlotte@geitmyra.no
Tlf: 22 23 55 44 Mob: 909 77 742