Ansatte

 

Eivind Løvdal

Daglig leder                      eivind@geitmyra.no
22 23 55 44
916 80 342

Andreas Viestad

Faglig ansvarlig og grunnlegger
post@geitmyra.no

May Britt Stormoen

Undervisningsansvarlig
maybritt@geitmyra.no
22 23 55 44
 

Anna F. Werenskiold

Lærer og prosjektmedarbeider
anna@geitmyra.no
22 23 55 44          
 

Camilla Stang

Lærer og kokk
camilla@geitmyra.no
22 23 55 44

 

Kristine Svenningsen

Lærer og prosjektmedarbeider
kristine@geitmyra.no
22 23 55 44
 

Ragnhild Breivik

Aktivitetsvarlig
ragnhild@geitmyra.no
22 23 55 44

 

 

Jiri Vana Stigen

Gartner
jiri@geitmyra.no
22 23 55 44
 

10 monica helgesen.jpg

Jon Krog Pedersen

Prosjektleder Geitmyra Innlandet
jon@geitmyra.no
22 23 55 44
928 17 177

12 monica helgesen-2.jpg

Brita C. Nummedal 

Underviser og kommunikasjonsmedarbeider
brita@geitmyra.no
22 23 55 44

 

fullsizeoutput_8511.jpeg

 
Selje Lyngset

Prosjektmedarbeider
selje@geitmyra.no
22 23 55 44

13 monica helgesen-2.jpg

Mikkel Funnemark

Gartnervikar 

 

 

 

fullsizeoutput_8e43.jpeg

Maren-Christine Grini

Lærer
maren@geitmyra.no
22 23 55 44

_DSC8569.jpg

Helene Isaksen

Prosjektleder Geitmyra Sørlandet

helene@geitmyra.no
22 23 55 44
48106669

 

Foto: Monica Helgesen / Brita C. Nummedal