Ansatte

 

Eivind Løvdal

Daglig leder
eivind@geitmyra.no
47 62 69 60 / 916 80 342

fullsizeoutput_72c.jpeg

Renate Fuglseth

Avdelingsleder Oslo
renate@geitmyra.no
95 26 91 18

fullsizeoutput_ce79.jpeg

Helene Isaksen

Avdelingsleder Kristiansand
helene@geitmyra.no
48 10 66 69

fullsizeoutput_b886.jpeg

Gyro Knutsdotter

Avdelingsleder Ringsaker
gyro@geitmyra.no
91 30 15 03

fullsizeoutput_73d.jpeg

Charlotte Hidle

Kommunikasjons-ansvarlig
charlotte@geitmyra.no
90 97 77 42

Andreas Viestad

Faglig ansvarlig og grunnlegger
post@geitmyra.no

May Britt Stormoen

Undervisningsansvarlig
maybritt@geitmyra.no
47 62 69 60

Kristine Svenningsen

Lærer og prosjektmedarbeider
kristine@geitmyra.no
47 62 69 60


Anna F. Werenskiold

Lærer og prosjektmedarbeider
anna@geitmyra.no
47 62 69 60

Jiri Vana Stigen

Gartner
jiri@geitmyra.no
47 62 69 60

13 monica helgesen-2.jpg

Mikkel Funnemark

Gartner
mikkelrevnr1@live.no
47 62 69 60

Camilla Stang

Lærer og kokk
camilla@geitmyra.no
47 62 69 60

12 monica helgesen-2.jpg

Brita C. Nummedal

Aktivitetsansvarlig og kommunikasjonsmedarbeider
brita@geitmyra.no
47 62 69 60

fullsizeoutput_8511.jpeg

Selje Lyngset

Prosjektmedarbeider
selje@geitmyra.no
47 62 69 60

fullsizeoutput_8e43.jpeg

Maren-Christine Grini

Undervisningsansvarlig Ringsaker
maren@geitmyra.no
91 30 15 03

fullsizeoutput_b889.jpeg

Anniken Nygård Nergård

Underviser Ringsaker
anniken@geitmyra.no
91 30 15 03

_DSC9779.jpg

Kine Bekkengen

Underviser og kokk
kine@geitmyra.no
47 62 69 60 /

 
 
 
 

Foto: Monica Helgesen / Brita C. Nummedal