Ansatte

 

Eivind Løvdal

Daglig leder eivind@geitmyra.no
22 23 55 44
916 80 342

Andreas Viestad

Faglig ansvarlig og grunnlegger
post@geitmyra.no

May Britt Stormoen

Undervisningsansvarlig
maybritt@geitmyra.no
22 23 55 44

Anna F. Werenskiold

Lærer og prosjektmedarbeider
anna@geitmyra.no
22 23 55 44

Camilla Stang

Lærer og kokk
camilla@geitmyra.no
22 23 55 44

Kristine Svenningsen

Lærer og prosjektmedarbeider
kristine@geitmyra.no
22 23 55 44


Ragnhild Breivik

Aktivitetsvarlig
ragnhild@geitmyra.no
22 23 55 44

Jiri Vana Stigen

Gartner
jiri@geitmyra.no
22 23 55 44

10 monica helgesen.jpg

Jon Krog Pedersen

Prosjektleder Geitmyra Ringsaker
jon@geitmyra.no
22 23 55 44
928 17 177

12 monica helgesen-2.jpg

Brita C. Nummedal

Underviser og kommunikasjonsmedarbeider
brita@geitmyra.no
22 23 55 44

fullsizeoutput_8511.jpeg

Selje Lyngset

Prosjektmedarbeider
selje@geitmyra.no
22 23 55 44

fullsizeoutput_b886.jpeg

Gyro Knutsdotter

Underviser Ringsaker
gyro@geitmyra.no
22 23 55 44

13 monica helgesen-2.jpg

Mikkel Funnemark

Gartner
mikkelrevnr1@live.no
22 23 55 44

fullsizeoutput_8e43.jpeg

Maren-Christine Grini

Undervisningsansvarlig Ringsaker
maren@geitmyra.no
22 23 55 44

_DSC8569.jpg

Helene Isaksen

Prosjektleder Geitmyra Kristiansand
helene@geitmyra.no
48106669

fullsizeoutput_b889.jpeg

Anniken Nygård Nergård

Underviser Ringsaker
anniken@geitmyra.no
22 23 55 44

Foto: Monica Helgesen / Brita C. Nummedal